Głosowanie na najlepszy post podróżniczy tygodnia na HIVE #249

Planowałem, że demokracja wróci na HIVE dopiero około 15 października, po wyborach, ale moje plany się zmieniły i wspaniałomyślnie oddaję wam głos.

Głosowanie na najlepszy post podróżniczy mijającego tygodnia tagu #PL-TRAVELFEED, to są wasze posty i waszą decyzją są wybierane demokratycznie najlepsze posty z opublikowanych w ubiegłym tygodniu, wszystko zależy od Twojego głosu.

GTF249.png

W TYM TYGODNIU MACIE DO WYBORU NASTĘPUJĄCE POSTY:

@szejqMofets - rusty gas spots on the ground. Beautiful and deadly
249X01.png"Kontynuując cykl ciekawych miejsc z Rytra i okolic, wybrałem się nieco dalej pod Muszynę. Jest to około 30 kilometrów od mojego miejsca noclegu, ale było warto. Zobaczycie dzisiaj ciekawe zjawisko, pomarańczowych plam na ziemi."
@klub-wloczykijowMały Szlak Beskidzki - dzień 5: Dzień Kiczory(-ery), Żar i burza na Hrobaczej czyli Koniec i Kropka
249X02.png"Ostatni dzień miał lekki, łatwy i przyjemny początek. Potem zejście z Żaru do Porąbki i ostatnia wspinaczka na Hrobaczą Łąkę, skąd szybciutko na Straconkę. Dzień zaczął się od trochę przychmurzonego wschodu słońca na Potrójnej. Rano miało być pogodne, ale popołudniu prognoza wskazywała na możliwość burz. Tak też i było."
@waderaMiesiąc temu trzynastego jeszcze było lato
249X03.png"Niedawno dostałam maila od Morrisa, sympatycznego pana z Missisipi. Poznaliśmy się na wycieczce autokarowej do której dołączyłam miesiąc temu. Autobus obsługuje turystów przypływających do naszego miasteczka na statkach - zabiera ich na parogodzinną objazdówkę po półwyspie i odstawia do portu."
@pawelandKrótki spacer po Parku Tysiąclecia w Chojnicach
249X04.png"Chojnice położone są na zachodnim brzegu Borów Tucholskich. Położenie tego miasta jest interesujące: stoi centralnie (w dość podobnych odległościach, 70 - 120 km) do najbliższych miast, czyli Szczecinka, Starogardu Gdańskiego, Bydgoszczy, Słupska i Trójmiasta. Jako, że miasto ma bogatą historię, zatem obfituje w zabytki średniowieczne, znajdujące się głównie w centrum."
@willowinkZakopane i Dolina Pięciu Stawow
249X05.png"Rok po naszym powrocie do Polski wybraliśmy , się z przyjaciółmi, którzy przyjechali na urlop z Anglii do Zakopanego . W pierwszy dzień udaliśmy się na termy oraz na Gubałówkę ( wsumie to pokój wynajęliśmy na Gubałówce więc daleko nie trzeba było iść 😁)."
@klub-wloczykijowSkalne ciekawostki Beskidu Małego. Kamienie, ostańce, wychodnie skalne, jaskinie, groty, wodospady
249X06.png"Przymiotnik "skalisty" nie jest pierwszym skojarzeniem gdy myślimy o Beskidzie Małym. Zalesione szlaki, kilka szczytów z widokowymi polanami - takie mamy pierwsze wrażenia. Ale gdy uważnie popatrzymy, możemy dostrzec skalne ciekawostki Beskidu Małego. Wychodnie skalne o fantastycznych kształtach, jaskinie, wodospady - to wszystko znajdziemy w tym niewielkim paśmie."
@deepresearchRysy
249X07.png"To już prawie tydzień od kiedy wróciłem z nad morza i bardzo chciałem wykorzystać otwarte okienko pogodowe, żeby zaliczyć jeszcze wyjazd w góry. Po mojej czerwcowej wycieczce w Tatry pozostał mi pewien niedosyt. Śnieg na szlaku zmusił mnie wtedy do przedwczesnego powrotu i zejścia na długo przed osiągnięciem zamierzonego celu."
@szejqLots of greenery, moss and rivers, a running path to Kramark. Roztoka Mała in Poland
249X08.png"Prezentuję kolejne miejsce z okolic Rytra. Dzisiaj będzie bardzo zielono i cały czas pod górkę. Przenosimy się do Lasów Beskidu Sądeckiego w Roztoce Małej. Celem jest tzw. Kramarka (mała kapliczka) oraz miejsce w lesie z dużą altaną gdzie można urządzić większy piknik, zapalić ognisko."
@olusiuFew posts about Slovenia no.5 – Lake Bled
249X09.png"Jadąc do Słowenii wiedziałem, że chcę zobaczyć to jezioro z kościółkiem na wyspie i właściwie tylko tyle wtedy o nim wiedziałem. Całe szczęście nie trudne było sprawdzenie że, to jezioro z kościołkiem na środku jest Jezioro Bled. Wystarczyło w wyszukiwarkę wpisać hasła Słowenia i Jezioro, a już 95 % pokazujących się wyników dotyczy właśnie tego jeziora."
@broweryCalais
249X10.png"Wczoraj wybraliśmy się do Calais. Wiele razy przejeżdżałem w pobliżu kierując się w stronę Cote d'Opale, ale nigdy te miasto nie było celem naszych wypraw. Sam nie wiem co było głównym powodem takiego stanu rzeczy. Tym bardziej, że pamiętam dobrze radę angielskiego kolegi z pierwszego roku mojego pobytu w Belgii."
@hallmannKrakowskie kościoły: Kościół św. Bernardyna ze Sieny
249X11.png"Kilka niedziel temu w rozmowie z @romualdd'em uświadomiłem sobie, że mieszkam już w Krakowie kilka lat a wiele zabytków tego miasta wciąż jest mi nieznane. Również kościoły, których ponoć jest około 360. Odwiedziłem mniej niż 10%, postanowiłem więc to nadrobić."

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

 1. Głosowanie odbywa się według zasady 5-4-3-2-1, czyli najlepszy post 5 pkt, drugi post - 4 pkt, trzeci post - 3 pkt itd.

 2. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;

 3. Autor zgłoszonego tekstu nie może głosować na swoje posty, za udział w głosowaniu jego post otrzyma dodatkowe 3 pkt (w przypadku większej liczby zgłoszonych postów, dodatkowe punkty przypisane zostaną pierwszemu z opublikowanych postów);

 4. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;

 5. Głosować można do niedzieli 24 września 2023 roku do godziny 18;

 6. Wygrywają posty, które otrzymały największą liczbą punktów w swojej kategorii;

 7. W niedzielę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepsze podróżnicze posty tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

Zasady nagradzania, autorzy najlepszych postów tygodnia tagu #pl-travelfeed oprócz prestiżowego tytułu "Najlepszy post tygodnia" otrzymują nagrody po 40% zarobków postu w którym zostanie to ogłoszone, autorzy dwóch wyróżnionych postów otrzymują po 20% zarobków postu w którym zostanie to ogłoszone.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

Zanim przejdę do postów, które zostały opublikowane na tagu #pl-travelfeed w mijającym tygodniu, chciałbym przypomnieć, żeby używać tagów #polish i #pl-travelfeed pośród pierwszych pięciu, w przeciwnym wypadku, może się zdarzyć, że ciekawy post umknie naszej uwadze. Szkoda, żeby takie ciekawe posty przechodziły bez echa. Nie zapominajcie, że używając tagów #polish i #pl-travelfeed musi być choć w części po polsku.

Zachęcamy do publikowania postów przy użyciu travelfeed.io (wielopoziomowej platformy blogowej dla podróżników). Publikując tam posty wspierasz rozwój @pl-travelfeed, gdyż niewielki procent zarobionych przez Twój post środków wzbogaca Hive Power tego konta. Ponad to co miesiąc travelfeed.io wypłaca @pl-travelfeed płynne środki, które są wynagrodzeniem za kurację polskich treści. Środki te są wykorzystywane na nagrody w cotygodniowych konkursach na NAJLEPSZY POST TAGU #PL-TRAVELFEED.

WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.io oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

 1. Obserwuj @pl-travelfeed

 2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

 3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Aplikacja Travelfeed

Przypominam, że można teraz pobrać i zainstalować na smartphonie wygodną i funkcjonalną aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store.


View this post on TravelFeed for the best experience.


0
0
0.000
32 comments
avatar

Congratulations, your post has been added to Pinmapple! 🎉🥳🍍

Did you know you have your own profile map?
And every post has their own map too!

Want to have your post on the map too?

 • Go to Pinmapple
 • Click the get code button
 • Click on the map where your post should be (zoom in if needed)
 • Copy and paste the generated code in your post (Hive only)
 • Congrats, your post is now on the map!

0
0
0.000
avatar

ludzki pan, głosować pozwala... A więc ludu miast i wsi - do urn! Pobieramy karty wyborcze, (referendalnych nie bierzemy 🙃) i głosujemy według uznania/serca/rozumu

5pkt - @szejq za opis mofety w Złockiem / Jastrzębiku. Południe Beskidu Sądeckiego to fascynująca kraina. Niedaleko opisanego miejsca i oczywiście związane z nim jest źródło "Oddech Diabła"

4pkt - @wadera za podsumowanie islandzkiego lata. Trzymaj się mocno jak wieje!

3pkt - @willowink - a w zasadzie dla syna za pokonanie słabości w Dolinie 5SP i dla męża za trampki na Gubałówce ;-)

2pkt - @hallmann za pierwszy post z 360-częściowej serii o krakowskich kościołach

1pkt - @deepresearch za przygody pod Rysami

0
0
0.000
avatar

Congratulations @pl-travelfeed! You received the biggest smile and some love from TravelFeed! Keep up the amazing blog. 😍 Your post was also chosen as top pick of the day and is now featured on the TravelFeed.io front page.

Thanks for using TravelFeed!
@lesiopm (TravelFeed team)

PS: TravelFeed is in social media to reach more people, follow us on Facebook, Instagram, and Twitter.

0
0
0.000